Creative Yazılım firması olarak siz değerli müşterilerimize yazılım geliştirmesi, web hizmetleri, logo ve 3 boyutlu tasarımlar, Seo hizmetleri gibi pek çok alan üzerinde hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden bir tanesi de Google Adwords danışmanlık hizmetidir. Sizlerin var olan Google Adwords hesaplarınıza uzman ekip arkadaşlarımızın nokta atışı yapacak şekilde en iyi sonuçları alabilmeniz için gereken işlemler yapılmaktadır.

Doğru kelime, doğru zaman ve en iyi alınabilecek sonuçları sizlere yansıtan firmamız siz değerli müşterilerinize kazan kazandır sistemini uygulamaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz hesap yönetim işlemleriyle artık gözünüz arkada kalmayacak ve mevcut potansiyelde ki müşteri portföyünüz daha da yukarı çıkması sağlanacaktır.

Öncelikle açıklamalarımıza başlamadan Google Adwords'un ne anlama geldiğini bilmemiz de fayda olacaktır.

Google Adwords Nedir?

Google bilindiği üzere dünyanın en büyük arama motoru olmasının yanı sıra, 7'den 70'e herkesin bilmiş olduğu bir site olarak hizmet sağlamaktadır. Google bize aradıklarımızı rahat bir şekilde bulmamızı sağlayan arama motoru hizmeti sağlarken, Google'ın kendi alt yapısında oluşturmuş olduğu Adsense ve Adwords hizmetleriyle de site sahiplerini sevindirmektedir. Google Adwords sağlamış olduğu hizmetler sayesinde ticari açıdan başarı sağlamak isteyen kişi veya kurumlara kayıtsız kalmayarak ücretli olarak reklam hizmeti sağlamaktadır. Mevcut kredileriniz ile reklam ağlarınızı oluşturarak Google üzerinde yapılan aramalarda ilk sayfa üzerinde yerinizi alacak ve müşteri potansiyeliniz üzerinde hızlı bir şekilde artış sağlayacaksınız.

Bu Adwords işlemini bende yaparım diyerek bu işe girmenizi tavsiye etmiyoruz. Yanlış zamanda yapılan işlemler sonucunda sizleri maddi olarak zarara sokabilmektedir. Bu yüzden analizci ekiplerimizin doğru zaman ve doğru kelimeleri hesaplayarak en uygun zaman diliminde sizlerin reklamlarınızı yönetecek ve sizlere büyük kazançlar sağlamasında önemli rol oynayacaktır.

Google Adwords Danışmanlık Ekibimiz Sizler için Ne yapar?

Pek çok reklam ajansının tercih etmiş olduğu Adwords kullanımlarını, profesyonel ve kendi alanlarında uzman olan ekip arkadaşlarımızın destekleriyle en uygun zaman saptanır ve işleme alınır. Bu sayede en iyi kullanıcı kitlesine ulaşarak nokta atışı denilecek şekilde sizlere katkı sağlar. Mevcut reklamlarınızın internet üzerinde yer alan arama motorlarına uygun bir şekilde yerleştirilmesi sonucunda sizlere kazanç işlemi sağlanırken, bu işlerin kesinlikle profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Profesyonel ekibimiz reklam içerisinde kullanılması gereken kelimeleri analiz ederek yola çıkar ve işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlar.

Bazı müşterilerimiz Seo ile Adwords hizmetlerini birbiriyle kıyaslamaktadır. Bu durumun kesinlikle yanlış bir düşünce biçimi olduğunu sizlere belirtmek istiyoruz. İkisinin de birbirinden çok farklı yönleri vardır. Adwords'un kelime bazlı ücretli olarak reklamsal hizmet sağlaması, SEO'nunda kendi alanında sizlere uzun süreli çalışmalar sonucunda tam kapsamlı yarar sağlayabilmesi için oluşturulan çalışma şekilleridir.

SEO Çalışmalarının devamlılık arz etmesi üzerinde kelime bazında öncülük etmesi görülürken, Adwords hizmetleri belli süreler içerisinde veya bütçe durumuna göre kelimeyi ücretli olarak reklamsal kaynaklardan ötürü ön sıralarda yer almasını sağlamaktadır. Bu sebeple kesinlikle Adwords hizmetleriyle Seo hizmetlerinin birbiriyle kıyaslanması oldukça yanlıştır.

Creative Yazılım olarak sizlere çok yönlü hizmetler sağlamanın mutluluğunu yaşıyor ve müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına çalışmalarımıza özverili bir şekilde devam etmektedir.

Adwords danışmanlığı hizmeti almak için bize ulaşın.