Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO bir sitenin arama motorları üzerinde ön sıralarda yer alabilmesi adına yapılan çalışma şekliyle, sayfa içi optimizasyon işlemlerinin yanı sıra sitelere sağlanan geri bağlantı profillerin uygun olarak yerleştirilmesi, doğru analiz yapılması sonucu başarı odaklı çalışmaların hesaplanması, site içerik yönetim sistemini sürekli olarak geliştirerek yönetim sisteminin oluşturulması sağlamasıyla birlikte başarı odaklı çalışma şeklidir.

Creative Yazılım olarak siz değerli müşterilerimize çok yönlü sağlamış olduğumuz hizmetleri tarafınıza sunarken, başarı kelimesini ilkelerimizin başlıca sebeplerinden birisi olarak kabullenmiş ekibimiz ile alt yapı sistemlerini oluşturarak hizmetler sağlamaktayız.

SEO Hizmetlerimiz

Siz değerli müşterilerimizin bizlere gelerek SEO çalışmalarına başlamadan siteleriniz tarafımızdan büyük bir titizlikle incelenmekte ve yapılması gerekenler tarafınıza rapor olarak sunulmaktadır. Bu raporlar doğrultusunda sitenize başlanması gereken yerler hesaplanmaktadır. Daha önce yapılmış olan çalışmalar tespit edilerek gerekli düzenlemelerin yapılması sağlanır ve özgün olarak ilk adım atılmasıyla SEO işlemleri başlatılır.

SEO Çalışmalarımız

  • Seo çalışmalarımız ilk olarak sayfa içi optimizasyon işlemiyle gerçekleşmektedir. Günümüz şartlarına uygun olan optimize işlemleri yapılır ve SEO kuralları gereğince siteniz üzerinde yer alan eksikliklerin ve hataların giderilmesi sağlanır. Ayrıca mevcut olan siteleriniz üzerinde yer alan açık kaynak kodlar sayesinde açık olan kaynak kodların sitenize zarar gelmesini engelleyerek ilk işlem tamamlanır ve SEO açısından ilk rapor tarafınıza sunulur.
  • İkinci temel başlığımız olan sitenize gelmekte olan geri bağlantı yolları webmaster tools yoluyla tespit edilir. Her birinin tekrar incelenmesi bizzat uzman ekiplerimiz tarafınca yapılması sonucunda düzenlenmesi gereken geri bağlantıların düzeltme işlemleri yapılmakta ve spama dönüşmüş olan kötü ( zararlı ) olarak adlandırılan geri bağlantıların kaldırılması ile ikinci aşama işlemi tamamlanarak tarafınıza rapor olarak sunulur.
  • Sitenize daha önceden yapılan bir çalışmanın bazı durumlarda SEO ölçütlerinin değişmesiyle birlikte sitenizi sağlıksız bir hale getirecek olan gereksiz linklerden temizlenmesi ve arınması sağlanır. Bu sayede siteniz için yeni temiz bir başlangıç evresi oluşturulur.

Hedef Kitlesi Oluşturmak

Yukarıda sizlere belirtmiş olduğumuz işlemlerin tamamlanması sonucunda siteniz üzerinde yapılacak olan anahtar kelimelerin analizleri hesaplanır ve siz değerli müşterilerimizin bizlere iletmiş olduğu anahtar kelimeler sitelerinize doğru bir şekilde yerleştirilerek ilk adım işlemi tamamlanır. Bu işlemlerin tamamlanmasıyla birlikte anahtar kelimeler üzerinde yapılacak olan çalışmalarda ilk adım başlatılır ve sitenize doğrudan bağlantı sağlayabilecek link yapıları oluşturarak, referans sağlama işlemleri gerçekleşir. Unutmayın SEO çalışmaları bir defaya mahsus yapılan bir çalışma şekli olmayıp, sürekli ve düzenli bir şekilde çalışma sonucunda başarıya endeksli olan çalışma tipidir. Bazı müşterilerimiz hemen ön safhalarda yer almak isterler. Bunlar meal vermeyen çalışma ekibimiz, öncelik olarak sitenizin alt yapı sistemini kuvvetlendirmekte olup, gelecek olan kullanıcılarımızın siteniz üzerinde daimi ve sürekli gelebilmesi adına çalışma yöntemlerini tercih etmektedir.

Başarı Sağlamak

Creative Yazılım olarak siz değerli müşterilerimiz için her zaman başarı endeksli yönetim sistemi üzerinden hizmet sağlamaktadır. Başlıca ilkelerimizden birisi olan başarı, değişmeyen tek ilkemiz olacaktır. Yapmış olduğumuz uzun süreli SEO anlaşmaları neticesinde, siz değerli müşterilerimizin istemiş olduğu sıralamaya kısa süre içerisinde yer almasını sağlayarak memnuniyetini sağlamak başlıca gayelerimizden bir tanesidir.

Sitemizin sizlere sağlamış olduğu SEO hizmetleri sayesinde, artık anahtar kelimeleriniz de öncülük ederek, firmanızın mevcut potansiyelinden daha fazla iş akışı sağladığını görecek ve bizlerle çalıştığınız için memnuniyetinizi ifade etmeniz bizleri sevindirecektir.

Creative Yazılım SEO Hizmetleri, her zaman farklılık yaratan çalışma sistem yönetimiyle hareket etmektedir.

SEO çalışması hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.