Game Booster Nedir, Nasıl Çalıştırılır ve Kullanılır?

Game Booster Nedir, Nasıl Çalıştırılır ve Kullanılır?

Gelişen teknoloji ile oyun sektöründeki yeniliklerin ardı arkası kesilmiyor. Hızla gelişen sektör, her geçen gün daha detaylı ve gerçekçi oyunlar üretmektedir. Ancak bu durum bazı donanımsal gelişmelere de ihtiyaç duymaktadır. Her ne kadar sistemler yeni olsa da, bazı oyunlar çok daha fazlasını istiyor. Burada game booster uygulaması devreye girerek çok başarılı işler ortaya çıkartıyor.

Game booster nedir, sorusu için en mantıklı cevap olarak, yüksek performanslı oyunları bu uygulama ile çalıştırdığınızda, bilgisayarınızda çalışan diğer tüm programları kapatarak, bilgisayarın tüm performansını oyuna tahsis eden bir uygulamadır.

Uygulama nasıl çalıştırılır, sorusu için ise uygulamayı indirip, bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin. Programın kurulumundan sonra açılan ekranda, “+” işareti ile gösterilen ekle butonuna tıklayarak, program ile birlikte kullanmak istediğiniz oyunu bularak, sisteme ekleyin. Bu ekleme işleminde sadece, oyunun .exe uzantılı başlangıç dosyasını ya da doğrudan kısa yolu ekleyebilirsiniz. Artık oyun ekrana geliyor ve başlatmayı bekliyor. Ana ekrandaki güçlendirmeye, geç butonu oyun için gerekli ayarlamaları yapar, fakat oyunu başlatmaz. Tüm sistem ayarlamaları ile birlikte, oyunu oynamak için, aynı ekrandaki güçlendir ve başlat düğmesine basabilirsiniz. Oyun normal şekilde başlar ve oyun sonunda bilgisayarınız normal bir hale gelir. Oyunu sisteme bir kere ekledikten sonra, artık game booster uygulamasını açmanıza gerek yok. Oyunun kısa yoluna sağ mouse tuşu ile tıklayarak, güçlendirici ile başlat seçeneği işinizi görecektir.