Creative Yazılım olarak sunduğumuz hizmetlerden bir tanesi de Google Ads danışmanlık hizmetidir. Açıklamalarımıza başlamadan önce Google Ads'den kısaca bahsetmek faydalı olacaktır.

Google Ads Nedir?

Google bilindiği üzere dünyanın en büyük arama motoru olmasının yanı sıra, 7'den 70'e herkesin bilmiş olduğu bir site olarak hizmet sağlamaktadır. Google bize aradıklarımızı rahat bir şekilde bulmamıza imkan sağlayan arama motoru hizmeti sunar. Ayrıca kendi alt yapısında oluşturmuş olduğu Ads hizmetiyle de kullanıcılara pek çok kolaylık sağlar.

Google Ads Reklamlarının Avantajları

Google Ads reklamları sayesinde en çok kullanılan arama motorunda potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Reklamlarınız aracılığıyla Google arama motorunda üst sıralarda yerinizi alarak internet sitenizin trafiğini arttırabilirsiniz. Detaylı hedefleme özelliğiyle doğru hedef kitlenize ulaşabilir ve hedef kitlenizle iletişime geçebilirsiniz. Marka bilinirliğinizi güçlendirerek satışlarınızı artırabilirsiniz. 

Creative Yazılım olarak reklam bütçenizi verimli bir şekilde kullanmak, reklamlardan aldığınız verimi artırmak ve Google performansınızı iyileştirmek için buradayız. İstatistiklere dayalı stratejiler oluşturarak reklamlarınızı yeniden kurguluyoruz ve reklamlardan minimum bütçe ile maksimum verim almanızı sağıyoruz.

Creative Yazılım ekibi olarak Google Ads Danışmanlığınızı üstlenmeye hazırız!

Google Ads danışmanlığı hizmeti almak isterseniz bize ulaşın.