E-Ticaret Yönetimi

İşlerini dijitale taşıyan işletmeler, ürün veya hizmetlerini potansiyel müşterilerine daha kolay ulaştırıyorlar. 7/24 açık mağazaları sayesinde zamandan ve mekandan bağımsız olarak para kazanabiliyorlar. İnternetin sağladığı avantajlar ve gelişen teknoloji sayesinde sadece yerele değil globale de ürün veya hizmetlerini kolayca tanıtabiliyorlar.

E-ticaret yönetimi, web sitenizin kurulmasından Trendyol, N11, Hepsiburada, Çiçeksepeti gibi pazaryerlerindeki mağazalarınız entegrasyonuna, ürün görsellerinizin hazırlanmasından ürün analizlerine, ürünlerinizin yüklenmesinden, kargo ve faturalandırma işlemlerine dek birçok süreci bünyesinde barındırır. Creative Yazılım olarak önemi giderek artan e-ticaret sektöründe işletmenize tam destek vermek için yanınızdayız. Markanızın dijital dünyadaki görünürlüğünü artırmak ve markanızı hayallerinizdeki başarıya ulaştırmak için e-ticaret yönetimi hizmetiyle sizlere destek veriyoruz.

Zamandan tasarruf etmek ve e-ticaret yönetiminde işinizi kolaylaştırmak mı istiyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz! Profesyonel ekibimizle tüm e-ticaret yönetimi sürecinizi biz gerçekleştiriyoruz. Size kalan ise satışı yapılan ürünlerinizi kargolamak…

İşinizi dijitale taşımanın ve profesyonel bir ekiple çalışmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız fiyat teklifi almak için hemen bizimle iletişime geçin.