Mobil Uygulama

Günümüzde akıllı telefon kullanmayan kullanıcı neredeyse kalmadı. Mobil uygulamalar ise akıllı telefonlarımızın vazgeçilmezlerinden… Creative Yazılım olarak kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda Android ve iOS işletim sistemleri için mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Son teknolojik gelişmeleri takip eden yazılım ekibimizle daha geniş bir ağ kitlesine hitap etmek isteyenlere profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Creative Yazılım ailesi olarak kurumsal ve bireysel müşterilerimiz için geliştirdiğimiz alt yapıyla Android ve iOS işletim sistemi için mobil uygulamalar üretiyor ve başarıya giden yolda size destek oluyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme 1

Mobil Uygulama Hizmetlerimiz

Özel Tasarım: Creative Yazılım bünyesinde hazırlayacağımız mobil uygulama için istekleriniz doğrultusunda size özel tasarımlar hazırlıyoruz.

Gelişmiş Yazılım: Gelişmiş yazılım özellikleri ile kullanıcılar mobil uygulamanızı aktif olarak sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor. Böylece kullanıcıların aradıklarını kolaylıkla bulabilmesi ve kullanıcıların memnun olması için tüm detaylar en ince ayrıntısına dek düşünülüyor ve tasarlanıyor.

Creative Yazılım bünyesinde size özel olarak hazırlanan tasarım ve yazılım ile mobil uygulama hizmetimizle rakiplerinizden bir adım önde olmak için buradayız.

Android Uygulama Geliştirme

Dünyaca ünlü markalar mobil teknoloji dünyasında piyasaya sürdükleri cihazlarda Android işletim sistemine yer veriyorlar. Biz de daha fazla kişiye erişmek isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için Android uygulama geliştiriyoruz. Mobil uygulamanızı istediğiniz tasarım ve yazılım alt yapısı ile hazırlayan ekibimiz aynı zamanda mobil uygulamanızın Google Play Store’da yayına girme aşamasında ve gelecek güncellemelerde de size yardımcı oluyor.

iOS Uygulama Geliştirme

Dünyanın en iyi ve en güvenli yazılımı olarak gösterilen iOS işletim sistemi sadece Apple ürünlerinde (iPhone, iPad vb.) kullanılmaktadır. En çok tercih edilen işletim sistemleri arasında yer alan iOS yazılımı için Creative Yazılım olarak farklı kategorilerde mobil uygulama geliştirme hizmeti sunuyoruz.  Android işletim sistemine göre daha farklı ve özel bir alt yapıya sahip olan iOS işletim sistemi için yazılımcı ekibimizle iOS mobil uygulama geliştiriyoruz. Projenizin detaylarını planladıktan sonra çalışma ekibimiz sizin belirlediğiniz özelliklerde uygulamanızı hazırlayıp Apple Store’da yayınlıyor. Ekibimiz ayrıca uygulamanız yayınlandıktan sonra gelecek güncellemelerde de size destek oluyor.

Mobil Uygulama Kategorileri

  • Kurumsal
  • Alışveriş
  • Arkadaşlık
  • Eğitim
  • Eğlence
  • Finans
  • Fotoğrafçılık
  • Haberleşme
  • İş
  • Oyun

Yukarıda yer alan kategoriler dışında internet sitenizi de mobil uygulama olarak tasarlayabilirsiniz. İnternet kullanıcılarının %80’inin gün içerisinde mobil cihazlarını kullandıklarını düşünürsek, kullanıcı potansiyelinizi arttırmak için mobil uygulama teknolojisini tercih edebilirsiniz.

Mobil Uygulama Geliştirme 2

Raporlama ve Analizler

Creative Yazılım tarafından gerçekleştirilecek olan iOS ve Android mobil uygulama geliştirmelerinin son aşaması ise raporlama ve analiz aşamasıdır. Raporlama ve analizler sayesinde mobil uygulamanızla ilgili tüm özellikler, gerçekleştirilen işlemler, uygulamanızın geleceğine dair öngörüler vb. her şey detaylı olarak sizlere sunulmaktadır.

Mobil uygulama yaptırmak için ekibimize ulaşın.

E-mail: info@creativeyazilim.com 

Telefon: 0212 909 58 52