Blog

BlueStacks Kurulumu Nasıl Yapılır

BlueStacks Kurulumu Nasıl Yapılır

Android işletim sisteminin basit bir uygulama ile kişisel bilgisayarlarımızda çalışabilmesini sağlayan BlueStacks, oldukça başarılı bir programdır. Kurulumu sonrasında bilgisayarımızda tam ekran olarak çalışarak, tüm android uygulama ve oyunlarını kullanabilmekteyiz. İlk olarak BlueStacks Kurulumu yapmalıyız. Bu işleme için programı sitesinden indirmek ile başlayabiliriz. Programın, Google Play Store üzerinden uygulama ve oyun indirebilmesi, harika bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.
Türkiye'de E-Ticaret

Türkiye'de E-Ticaret

İnternetin en çok hizmet ve ticaret alanında kullanıldığını düşünecek olursak milyarlarca insanın önemli bir müşteri potansiyelinin olması bu konuda bize çok önemli fikirler verecek ve Türkiye’de e-ticaret sektörünün geldiği ve gelmesi gereken noktayı irdelememize neden olacaktır. Aslında bir ya da birkaç aracı aradan çıkaran ürünlerin daha uygun konuma gelmesi de oldukça etkili bir sistem hayata geçiren, Türkiye’de e-ticaret kavramı son derece kullanışlı bir sistemin hayata geçirirken, sitelerin iş kapasitesini yükselmesine ve ilerleyen zamanda çok daha iyi yerlere gelmelerine olanak tanımıştır.
3d Yazıcı Nedir?

3d Yazıcı Nedir?

Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ve medyanın teknolojinin gelişmesine önemli katkılarda bulunuyor olması ile birlikte, uzun yıllardır kullanılan 3D yazıcılar, artık çok daha yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. 3D yazıcı modelleri eğer yaptığınız işe uygun olursa, istediğiniz her şeyin birebir kopyasını çıkarmanız mümkün olmaktadır.