Blog

Hızla Büyüyen Sektör E-Ticaret

Hızla Büyüyen Sektör E-Ticaret

Başta elektronik ve teknolojik eşyalar olmak üzere insanların uygun şartlarda ki ürün arayışları çok geniş yelpazede bir ticaret ortamının her alanda nüfuz etmiştir. Hızla büyüyen sektör e-ticaret kavramı da elbette ki bu konuda insanların en çok başvurduğu ve isteklerini aradığı bir nokta haline gelmiş bu alanda sürekli büyüme ve gelişmelerde gözden kaçmayıp, müşteri yoğunluğunun bu yolda artmasına olanak tanımıştır. Elbette ki bir ürünü hem kaliteli hem de ucuza almak müşterinin temel prensipleri ve hedefini oluştururken, etkilemiş ve daha kazançlı alışveriş yapmak adına insanların en uygun yer arayışlarını her zaman devam edilmiştir.
Instagram Uygulaması Bilgisayardan Nasıl Kullanılır?

Instagram Uygulaması Bilgisayardan Nasıl Kullanılır?

Sosyal paylaşımda görselliğin önemi, günümüzde gelişen mobil cihazlar ile daha artmış durumdadır. En önemli fotoğraf paylaşım ağı olan instagram, mobil cihazlardan kolayca kullanılmaktadır. Bu kadar fazla kullanımı yüzünden, mobil cihazların yanında kişisel bilgisayarlarda da kullanılmak istenmesi kadar doğal bir şey yoktur. Bu ihtiyaç için, kısa bir örnek uygulama ile instagram uygulaması bilgisayardan kullanım nasıl olur, bahsedelim.
Android Cihazlarınızdan Silinen Veriler Nasıl Kurtarılır?

Android Cihazlarınızdan Silinen Veriler Nasıl Kurtarılır?

Android işletim sistemine sahip cep telefonları, artık neredeyse kişisel bilgisayarlarımız haline geldi. Birçok kişisel bilgi ve belgenin içlerinde taşındığı ve oluşturulduğu günümüzde, en büyük aksiliklerden birisi olan veri kaybı için, yazılım geliştiricileri oldukça başarılı uygulamalar geliştirmektedir. Kaybolan veriler ile bazı sık kullanılan listelerde yok olmakta ve ihtiyacınız olduğunda, her şeyin baştan tek tek taranması ve izlenmesi söz konusu olmaktadır. 7-Data Recovery adlı uygulama sayesinde, android cihazlarımızdaki kaybolan tüm verileri geri getirmek mümkün olmaktadır.
Mail Adresinizi Microsoft Outlook'ta Kullanın

Mail Adresinizi Microsoft Outlook'ta Kullanın

İnternette hemen tüm haberleşmenin eposta ile yapıldığı günümüzde, farklı işler için farklı sunuculardan eposta hizmeti alınmaktadır. Bu durum hem farklı sitelere girmeyi, hem de farklı şifreler kullanmayı gerektiriyor. Ayrıca internetten alan adı alarak site kuranlar, sitelerinin adını taşıyan eposta hizmetlerinden de yararlanmaktadır. Tüm bu e posta hizmetlerini, işletim sistemi ve Office uygulaması ile profesyonel şekilde kullanıla bilen, Outlook uygulaması ile tek noktadan yönetmek mümkündür. Mail adresini Microsoft Outlook'ta kullanma için, Outlook uygulamasında yapacağınız bazı ayarlamalar yeterli olmaktadır.
Game Booster Nedir, Nasıl Çalıştırılır ve Kullanılır?

Game Booster Nedir, Nasıl Çalıştırılır ve Kullanılır?

Gelişen teknoloji ile oyun sektöründeki yeniliklerin ardı arkası kesilmiyor. Hızla gelişen sektör, her geçen gün daha detaylı ve gerçekçi oyunlar üretmektedir. Ancak bu durum bazı donanımsal gelişmelere de ihtiyaç duymaktadır. Her ne kadar sistemler yeni olsa da, bazı oyunlar çok daha fazlasını istiyor. Burada game booster uygulaması devreye girerek çok başarılı işler ortaya çıkartıyor.
Chrome Remote Desktop ile iOS Cihaz Üzerinden Bilgisayar Nasıl Yönetilir?

Chrome Remote Desktop ile iOS Cihaz Üzerinden Bilgisayar Nasıl Yönetilir?

Uzak masa üstü bağlantısı ve bilgisayarın mobil cihazlardan kullanılmas,ı aslında oldukça eski bir yönetim sistemidir. Bu konudaki TeamViewer uygulamasının yüksek başarısı, artık kendini kanıtlamış durumdadır. Yeni geliştirilen bir uygulama olan, Chrome Remote Desktop, uzak masa üstü bağlantısı için gözünü yükseklere dikmiş durumdadır. Chrome remote desktop nedir, sorusuna aynen, TeamViewer gibi bilgisayarınızı mobil cihazlarınızdan yönetme aracıdır, diyerek kısa bir cevaptan sonra nasıl çalıştığını anlatalım.
E-Ticaret’e Girmek İçin Neler Gereklidir?

E-Ticaret’e Girmek İçin Neler Gereklidir?

İnternetin sürekli yenilenen ve gelişen ve bununla birlikte yeni imkânlar sunan yönü insanların iştahını kabartan bir konuyu ortaya koyarken, ticaret gibi son derece geçerli bir sistemin sanal ortamda yapılabilmesi de mümkün hale gelmiştir. E-ticarete girmek için neler gereklilik göstermekte olduğu  araştırıp bu sistem içerisine girmeden önce ona göre hareket etmenin çok büyük önemi vardır. En başta bu konuya giriş yapacaksınız; ticaretin ilkelerine ve iş ahlakına uyacağınız konusunda kendinize güvenmenin ve dürüstlüğü elden bırakmadan bu işi sürdürebileceğinize inanmanız gereklidir.
Microsoft Office 2016 Nasıl Kurulur?

Microsoft Office 2016 Nasıl Kurulur?

Dünya yazılım devi olan Microsoft, işletim sistemlerinden sonra en fazla kullanıcıya ulaştırdığı paket programı olan, Office’in son sürümü olan Microsoft Office 2016’nın, ön izleme sürümünü, sonunda meraklılarına sundu. Kullanıcıların genelinde, hali hazırda, bilgisayarlarında Office’in kullanılabilen bir sürüm zaten bulunmaktadır. Yeni versiyonun ön izleme sürümü için, bazı kurulum ipuçlarına ihtiyacınız olacaktır.
IOS'ten Android'e Nasıl Geçiş Yapılır?

IOS'ten Android'e Nasıl Geçiş Yapılır?

Birçok Iphone sahibi androide geçiş yapıyor. Çünkü Samsung, Motorola ve Nexus 5'in ekranı daha iyi, daha çekici ara yüzleri var ve daha hızlılar. Oyunlara düşkünseniz android tam size göredir. Aslında iki işletim sisteminin de, artı ve eksi yönleri var. IOS ve android fanları telefonlarına oldukça bağlı. App store ve play store oldukça zengin içeriğe sahip. İki şirkette kendini ispatlamış ve kaliteli hizmet sunuyor.
Windows Phone Zil Sesi Ayarları Nasıl Yapılır?

Windows Phone Zil Sesi Ayarları Nasıl Yapılır?

Teknoloji devi Microsoft’un cep telefonları için geliştirdiği işletim sistemi windows phone, akıllı cep telefonu kullanıcılarının beğenisini alsa da, alışkın olmadıkları ara yüzü ile kişiselleştirme ve diğer ayarlarda biraz zorlanmalarına sebep oluyor. Bir cep telefonunda en önemli kişiselleştirme zil sesleridir. Bu sebepten dolayı windows phone zil sesi ayarları için, kısa ve anlaşılır bir tarif kullanıcılar için yararlı olacaktır.